İşbaşı Eğitim Programı

İşbaşı eğitim programı, işverenlerin nitelikli iş gücü temin etmek için işe alacakları kişileri iş yerinde belirli bir süre gözlemeleridir.

Nedir?

İşbaşı Eğitim Programı Nedir?

İşbaşı eğitim programı, işverenlerin nitelikli iş gücü temin etmek için işe alacakları kişileri iş yerinde belirli bir süre gözlemeleridir. Bu noktada, işbaşı eğitim programının profesyonel bir şekilde ilerleyebilmesi için uzman desteği alınması oldukça önemlidir. Uzman ekibimiz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile birlikte firmanızda nitelikli personellere ulaşabilmeniz için sizlere destek sunmaktayız. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz işgücünü daha az maliyetle yetiştirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz işbaşı eğitim programı hizmetinin detaylarını öğrenmek ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

İşbaşı Eğitim Programı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Firmanızın hizmet türünü analiz ediyor, firmanızla ilgili gerekli bilgi akışını sağlıyoruz.
  • İş gücü noktasında aradığınız nitelikleri belirliyor, bu nitelikleri analiz ediyoruz.
  • İşbaşı eğitim programının profesyonel bir şekilde başlamasını sağlıyoruz.
  • Program başladıktan sonra atanan portal numarası ile meslek kodu esas alınarak hazırlanan aylık rutin evrakların düzenli olarak imzalanmasını sağlıyoruz.
  • Sürecin profesyonel şekilde ilerlemesini ve süreç içerisinde yaşanabilecek aksaklıkların zamanında giderilmesini sağlıyoruz.
  • Kursiyerin istifası, geçirdiği iş kazaları ve işten ayrılışını İş ve Meslek Danışmanına bildiriyoruz.
  • Gerekli evrakların her birini düzenliyor ve evrakların muhafazasını titizlikle yapıyoruz.
  • Ayın son günleri, kursiyerlerle ilgili devamlılık durumunu İŞKUR’a bildiriyoruz.
  • Kurumsal hizmet anlayışıyla her bir adımı titizlikle atıyoruz.
  • Belge ve rapor düzenlemelerini yapıyor ve bu belgelerin ilgili makamlara ulaştırılmasını sağlıyoruz.

İşbaşı Eğitim Programı Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı İşbaşı Eğitim Programı olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İşbaşı eğitim programı, firmaların daha az maliyetle kalifiye çalışanlara ulaşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firmalar açısından program oldukça önemlidir. İŞKUR’un işverenlere teşviki olarak da değerlendirilebilen işbaşı eğitim programının her aşamasında titiz bir çalışma gerekmektedir. Uzman ekibimizle firmanızın kısa sürede istediği çalışana ulaşabilmesi için kurumsal bir çalışma sergilemekteyiz.

Bu noktada, sürece başlamadan önce neler yapmanız gerektiğini belirlemekte ve belirli bir plan oluşturmaktayız. Firmanızın işbaşı eğitim programından yararlanabilmesi için çeşitli belgeleri temin etmesi gerekmektedir. Bu nedenle programa başvuru şartlarını sizlere aktarmakta ve sürecin sorunsuz bir şekilde başlamasını sağlamaktayız.

Süreç başladıktan sonra atanan portal numarası ile meslek konu esas alınarak hazırlanmakta olan aylık rutin evrakların takibini yapmaktayız. İşbaşı eğitim programı kapsamında işe alınan kursiyerlerin devam ve devamsızlıklarını takip altına almakta ve bu bilgileri gerekli makamlara iletmekteyiz.

Program başladıktan sonra kursiyerlerin istifası, işten çıkması ya da iş kazası geçirmeleri durumunda konuyla ilgili bilgilendirmeleri İş ve Meslek Danışmanına bildirmekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamaktayız.

1.

Ekibi Geliştirme

İşbaşı Eğitim Programı danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

İşbaşı Eğitim Programı desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

İşbaşı Eğitim Programı Hakkında Diğer Detaylar

İşbaşı Eğitim Programı hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İşbaşı eğitim programı, firmanız özelinde nitelikli iş gücüne düşük maliyetle ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle İŞKUR tarafından işverenlere sağlanan teşvik, oldukça önemlidir. Program kapsamında kursiyerlerin işe alınması, kursiyerlerle ilgili belge ve rapor hazırlanması, kursiyerlerin işe devam durumlarının kontrol edilmesi; uzman desteğe ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır. Bu noktada, sizlere sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetten yararlanarak sürecin olması gerektiği gibi tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Programın firmanız için hem maddi hem de manevi katkıları bulunmaktadır. Firmanız için nitelikli iş gücüne ulaşabilmek için normalde ödediğiniz ücretin çok daha azını ödeyerek kısa sürede istediğiniz özelliklere sahip iş gücüne ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile profesyonel hizmet sunmakta ve işbaşı eğitim programı sürecinin firmanız adına en iyi şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Süreç hakkında bilgisi bulunan çalışanlarımız ile kurumsal hizmet vermekte ve sizlerle sürekli iletişim halinde olarak sürecin işleyişi hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız.

Her bir firmanın sahip olduğu dinamikler ve ihtiyaçlar birbirinden farklıdır. Bu nedenle işbaşı eğitim programı desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.