Budget Consulting

Budget; Since it is made according to all ordinary/extraordinary situations foreseen in the future, it helps you to take your steps firmly and to take the necessary risks when necessary.

Nedir?

Bütçe Danışmanlığı Nedir?

Günümüz dünyasında ve ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar artarak devam etmektedir. Bu gibi sıkıntılı durumlardan kaçınmanın veya en az zararla atlatmanın en kolay yolu bütçe ile çalışmaktır.

Piyasa koşulları, firmanın genel durumu vb. analizleri yaparak doğru bütçeyi yapmak, neyi ne zaman yapacağınızı bilmek hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olur.

2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Bütçe Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Firmanızın son 5 yıllık tüm finansal durumunu analiz ediyoruz,
  • Tüm süreçlerinizi analiz ediyoruz,    
  • Tüm bölümlerinizi analiz ediyoruz,
  • Sektörel gelişmeleri analiz ediyoruz,
  • Dünya ve ülkemizdeki gelişmeleri analiz ediyoruz,
  • Yapılmış bütçenizin uygulanabilirliğini analiz ediyoruz,
  • Sizin için bütçe yapıyoruz,
  • Sizin için bütçenizi takip ediyoruz,
  • Sizin için bütçenizi revize ediyoruz.

Bütçe Danışmanlık Hizmetleri

Hizmetimizin adı danışmanlık olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.
1.

Ekibi Geliştirme

Bütçe danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Danışmanlık desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Bütçe Danışmanlık Hizmetlerinde Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Firmanızın, belirlediğiniz hedeflere etkili ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi için bütçe danışmanlığı oldukça önemlidir. Finansal planlamanın titizlikle yapılması, var olan kaynakları nasıl etkili kullanabileceğinizi öğrenmenizi sağlar. Ayrıca yapılan çalışmalar ile birlikte gelecek planlamasını profesyonel bir şekilde yaparak hizmet kalitenizi arttırma şansı elde edersiniz.

Bu noktada, bütçe danışmanlığının çok özel dinamikleri kullanılarak sizlere hizmet vermekte ve sürecin istediğiniz şekilde sonuçlanmasına katkıda bulunmaktayız. Bütçe danışmanlığı kapsamında ilk olarak uzman ekibimizle gerekli analizleri gerçekleştirmekteyiz. Yapılan analizler sonrasında bütçenize en doğru katkıyı sunacak bütçe planlamalarını oluşturmaktayız.

Bu kapsamda, bütçe modeli ya da modelleri oluşturarak bu modellere uygun bir çalışma planı gerçekleştirmekteyiz. Bütçe planlamasında işletme bütçesi, cari bütçeler, yatırım bütçesi ve ana bütçe; bütçenin bileşenlerini oluşturan ögeler olarak ön plana çıkmaktadır. Her bir ögeyi kullanmakta ve bütçenizi etkili şekilde planlamanızı sağlamaktayız.
Yapılan çalışmalar ile birlikte mevcut bütçenizi analiz edebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanızın geleceği ile ilgili planlamaları çok daha sağlıklı yapabilirsiniz. Bu durum, hizmet kalitenizi ve potansiyel müşteri sayınızı da olumlu anlamda etkilediği için bütçe danışmanlığının sıklıkla tercih edilen bir destek türü olduğunu ifade etmek mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

Bütçe Danışmanlığı Hakkında Diğer Detaylar

Bütçe danışmanlığı hizmetimiz hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bütçe; gelecek zamanlarda öngörülen tüm olağan/olağanüstü durumlara göre yapıldığından adımlarınızı sağlam atmanıza, gerekli riskleri gerekli zamanlarda almanıza yardımcı olur. 

Bütçe danışmanlığının amacı yalnızca bütçenizi sorgulamak, değiştirmek, analiz etmek değil, hedeflerinize bir adım daha yakınlaştırmaktır. İş dünyasında hedef ise daha fazla kazanç elde etmektir.

Biz kendimize güveniyoruz. Sizin de bize güveneceğinizi biliyoruz. Biz, sizin tüm bilgilerinizi gizlilik ilkesi gereği yapılan sözleşme ile kanuni bağlayıcılığı olan maddeler ile koruyoruz. Biz kurulduğumuz günden bugüne kadar her daim güvenilir olduk.

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları farklıdır. Bu sebeple danışmanlık desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.