Tam Tasdik

Şirketlerin kurumlar vergisi ve yıllık gelir beyannameleri ile buna bağlı olan muhasebe kayıt ve belgelerinin doğruluğunu inceliyoruz. Bu belgelerdeki hataları veya eksikleri düzelterek vergi beyanının doğru verilmesini sağlıyoruz.

Nedir?

Tam Tasdik Nedir?

Tam tasdik; firmaların mali tablolarını ve hesaplarını inceleyerek, vergisel olarak mevzuata uygun olup olmadığının denetimini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra, tam tasdik ile devletin denetim yapma yükünü hafifletiyor ve kolaylaştırıyoruz. Tam tasdik denetiminin sonunda düzenlenen tam tasdik raporu ile firmaların kurumlar vergisi beyannamesinin doğruluğu konusunda devlete güvence veriyoruz.
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Tam Tasdik Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Tüm defter ve belgeleri inceliyoruz,
  • Geçici vergi dönemleri ve yıl sonunda şirketlerin fiili olarak denetimini gerçekleştiriyoruz,
  • Denetim sonuçlarını yönetime raporluyoruz,
  • Geçici vergi ve kurumlar vergisi beyannamelerinde bulunması gereken vergi matrahını hesaplıyoruz,
  • Tam tasdik raporu düzenliyor ve vergi dairesine teslim ediyoruz,
  • Tam tasdik ile ilgili konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Tam Tasdik Hizmetleri

Hizmetimizin adı Tam Tasdik olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.
1.

Ekibi Geliştirme

Tam Tasdik danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Tam Tasdik desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Tam Tasdik Hizmeti İle Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Tam tasdik hizmeti ile, yıl içerisinde düzenlenen tüm defter ve belgeleri inceleyerek, kurumlar vergisi beyannamesinin yasal mevzuata uygun olacak şekilde verilmesini sağlıyoruz. Muhasebe kayıtlarındaki hataları vaktinde düzelterek, şirkete olası bir vergi incelemesi yapılması durumunda, vergi ve ceza yaptırımlarıyla karşılaşma ihtimalinizi en aza indiriyoruz. Şirkete alınan mamul ve hizmetlerin yüklü faturalarını, kayıtlardan ve vergi dairesinden incelemesini gerçekleştiriyor, ağır cezai yaptırımlara karşı önlem alıyoruz.

İdari uygulamalarda ve vergi kanunlarında sürekli olarak yapılan yeniliklere karşı şirketin belirsizlik yaşamasını ve yanlış ödemeler gerçekleştirmesini önlüyoruz. Şirketin hak ve yararlarını gözetiyor, tam tasdik raporu sayesinde çeşitli iadeleri almanızı sağlıyoruz. Satış yapılan şirketlerden geri dönüşleri, çalışanların veya muhasebe departmanının iş yükünü alarak, biz ilgileniyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Tasdik Danışmanlığı Hakkında Diğer Detaylar

Tam Tasdik danışmanlığı hizmetimiz hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Tam tasdik hizmeti sayesinde yıl içerisinde tutulan defter ve belgelerin incelenmesi, vergi beyannamelerinin mevzuata uygun bir şekilde verilmesini sağlanır. Bu hizmet ile muhasebe hataları düzeltilir, olası riskler bertaraf edilir ve şirketin beklenmedik cezalarla veya vergilerle karşılaşma riski en aza indirilir.

Tam tasdik hizmeti ile işletmelerin vergisel risklerini önceden tespit ediyor ve ilgili kurum tarafından yapılacak denetimden önce, riskleri ortadan kaldırıyoruz. Bunun yanı sıra, denetim esnasında firmaların vergi konusunda sağlayabileceği avantajları belirliyoruz, şirketi fazla vergi ödeme derdinden kurtarıyoruz.

Firmanızın mevzuata uygun olacak şekilde hazırlamak zorunda olduğu defter ve belgelerin incelemesini yapıyoruz. Bunun yanı sıra, işletmeniz için risk oluşturan hataları tespit ediyor, düzeltiyor ve mevzuata uygun olacak şekilde güncelliyoruz. Bu sayede şirketinizin beklenmedik cezalarla veya vergilerle karşılaşma riski en aza indiriyoruz. Tüm çalışmalarımızı yasal mevzuata uygun olacak şekilde titizlikle yürütüyoruz.

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları farklıdır. Bu sebeple danışmanlık desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.