Finansal Planlama&Yol Haritası

İhtiyacınız olan her şeye sahipsiniz, tek endişeniz gelecek. Bir de günümüz dünyasında piyasalar hızla daralırken kaygılarınız da artıyor. Firmanın geleceği parlak fakat nasıl şekillendireceğinizi kestiremiyorsanız; hiç korkmayın, biz varız!

Nedir?

Finansal Planlama & Yol Haritası Nedir?

Piyasaların hızla daraldığı dünyada, sizi endişelerinizden uzaklaştıracak, finansal manevra imkanı verecek finansal planlamalara ihtiyaç duyarsınız. Bunun için hazırlayacağımız analiz ve takibindeki yol haritasıyla endişenizi sıfırlıyoruz!
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Finansal Planlama & Yol Haritası Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Tüm imkanlarımız ile size güzel bir gelecek sunabiliriz. Sektörünüzün analizlerini yapıyor, dünyada ve ülkemizde yaşanan ekonomik süreçleri çok yakından takip ediyoruz. Hem günümüz hem de geleceğimiz için doğru rasyolar kullanarak sağlam bir gelecek kurguluyoruz.
  • Mesleğimiz gereği Ülke ve dünya gündemini yakından takip ediyoruz. 
  • Piyasanın tam göbeğinde vergisel ve ekonomik gelişmeleri takip ediyoruz.
  • Gelişmekte olan sektörlerin takip ediyoruz,
  • Gelişmekte olan firmaları takip ediyoruz,
  • Siyasi dinamikleri takip ediyoruz,

Finansal Planlama & Yol Haritası

Hizmetimizin adı danışmanlık olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.
1.

Ekibi Geliştirme

Finansal danışmanlık yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Danışmanlık desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Finansal Planlama & Yol Haritası İle Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Finansal Planlama & Yol Haritası, firmanız için alabileceğiniz en önemli hizmet türlerinden bir tanesidir. Bu nedenle finansal planlamanızı gerçekleştirmeniz, firmanızla ilgili yol haritanızı belirleme noktasında da önemli adımlar atmanızı sağlayacaktır. Uzman ekibimiz ve sektörde edinmiş olduğumuz bilgi birikimimiz ile birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Bu bağlamda, firmanızın mevcut finansal durumunu belirleyebilmek için kısa vadeli ve uzun vadeli olmak üzere iki farklı planlama türünden faydalanmaktayız. Kısa vadeli planlamada gelir tablosu ve nakit akışı bütçesi gibi raporlama hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Uzun vadeli planlamada ise farklı verilerden yararlanmakta ve bu verileri kullanarak finansal planlamayı gerçekleştirmekteyiz.

Kârlılığın sürdürülmesi, stratejik hedefler olmak üzere farklı hususları ön plana çıkarmakta ve Finansal Planlama & Yol Haritası kapsamında çok özel hizmetler sunmaktayız. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmet sayesinde firmanızın güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilir, büyüme oranlarınızı doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra gelecek yıllara yönelik satış oranları ile gider tablolarını oluşturmakta ve gelecekteki hedeflerinize ne ölçüde yaklaştığınızı belirlemekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Finansal Planlama & Yol Haritası Desteği Hakkında Diğer Detaylar

Finansal durum analizi hizmetimiz hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İhtiyacınız olan her şeye sahipsiniz, tek endişeniz gelecek. Bir de günümüz dünyasında piyasalar hızla daralırken kaygılarınız da artıyor. Firmanın geleceği parlak fakat nasıl şekillendireceğinizi kestiremiyorsunuz. İşte bu sebeple finansal planlama danışmanlığı hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz.

Finansal planlama ile finansal risklerden korunarak iş devamlılığınızı, doğru kararlar vermenizi sağlayacak danışmanlık sağlarız. Böylece maddi kayıplarınızın önüne geçildiği, karlı bir işletme olma yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.

Biz kendimize güveniyoruz. Sizin de bize güveneceğinizi biliyoruz. Biz, sizin tüm bilgilerinizi gizlilik ilkesi gereği yapılan sözleşme ile kanuni bağlayıcılığı olan maddeler ile koruyoruz. Biz kurulduğumuz günden bugüne kadar her daim güvenilir olduk.    

Biz sağlamcıyız, tüm olumsuz durumları tespit edip, soyutlayıp, dışarıda bırakarak sağlam adımlar ile gelecek yol haritanızı belirliyoruz. Biz konusunda uzman, firmanız için risk almadan yol göstericiyiz.

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları farklıdır. Bu sebeple danışmanlık desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.