İŞKUR Danışmanlığı

İŞKUR Danışmanlığı, firmaların İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirebilmeleri noktasında gerekli danışmanlık hizmetini almasını sağlayan bir danışmanlık türüdür.

Nedir?

İŞKUR Danışmanlığı Nedir?

İŞKUR Danışmanlığı, firmaların İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirebilmeleri noktasında gerekli danışmanlık hizmetini almasını sağlayan bir danışmanlık türüdür. Türkiye İş Kurumu, temel olarak iş arayan ve işverenleri aynı platformda bir araya getirmektedir. Bu noktada, işverenler sistem üzerinden ilan açarak firmaları için personel alımını İŞKUR üzerinden hızlı ve zahmetsizce gerçekleştirebilmektedir. Profesyonel hizmet anlayışımız ile İŞKUR’u efektif şekilde kullanabilmeniz için destek olmaktayız. Sizlere sunduğumuz İŞKUR Danışmanlığı hizmetimizle ilgili bilgi almak ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

İŞKUR Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Firmanızın yer aldığı sektörü ve hizmet türlerinizi profesyonel bir şekilde analiz ediyoruz.
  • İş alımlarında beklentilerinizi ve hedeflerinizi belirliyoruz.
  • İŞKUR’u aktif bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli bilgi akışını sağlıyoruz.
  • Sürecin her aşamasında teknolojik yenilikleri kullanıyor ve uzman ekibimizle çalışma gerçekleştiriyoruz.
  • İŞKUR üzerinde işveren kaydını oluşturmanızı sağlıyoruz.
  • Beklentilerinize en uygun iş ilanlarını oluşturuyor, bu ilanlara uygun şekilde personel alımını gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.
  • İş ilanınızdaki şartları karşılayan kişilerle iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
  • İş arayanların ilanınıza başvuru yapıp yapmadıklarını belirliyor, bu başvuruları değerlendiriyoruz.
  • Süreç içerisinde yaşanabilecek herhangi bir soruna yönelik çözümler geliştiriyoruz.
  • Sizlerle iletişim halinde olarak süreç hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

İŞKUR Danışmanlığı Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı İŞKUR Danışmanlığı olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

İŞKUR Danışmanlığı, firma bünyesinde İŞKUR’u çok daha efektif bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bu noktada, uzman ekibimizle birlikte firmanız kapsamında sunduğunuz hizmetleri analiz etmekte, bu analizleri raporlamaktayız. İş alımı sürecinde beklentilerinizi ve hedeflerinizi belirleyerek bu beklentilere en uygun personel ile iletişime geçmenize destek olmaktayız.

Profesyonel hizmet anlayışımız kapsamında, sürecin her aşamasında planlı ve sistemli bir çalışma benimsemekteyiz. Firma özelinde İŞKUR’a kaydınızı ve iş ilanları oluşturmanızı sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ederek çalışmalarınızı efektif bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Farklı bileşenlere sahip İŞKUR Danışmanlığı hizmeti kapsamında, beklentilerinize uygun bir şekilde oluşturduğumuz iş ilanlarına başvuruları raporlayarak sizlere sunmaktayız. Böylelikle firma hedeflerine göre hizmet sunabilecek adayları sizlerle buluşturmakta ve çalışmalarınızı profesyonel bir zeminde sürdürmenizi sağlamaktayız.

Uzman ekibimizle sizlere sunduğumuz hizmetin her aşamasında, firmanızın beklentilerini karşılamayı hedeflemekteyiz. Bu bağlamda, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere yenilikçi hizmet sunmaktayız. İŞKUR Danışmanlığı hizmetimiz sayesinde, firmanızın misyon ve vizyonuna uygun adaylarla görüşebilir; firma beklentilerini karşılayan personellerle çalışabilirsiniz.

1.

Ekibi Geliştirme

İŞKUR Danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

İŞKUR Danışmanlığı desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

İŞKUR Danışmanlığı Hakkında Diğer Detaylar

İŞKUR Danışmanlığı hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Firmanız için oldukça önemli hizmetlerden bir tanesi olan İŞKUR Danışmanlığı, İŞKUR’u sistemli bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. İŞKUR üzerinden yapacağınız alımlarda hangi adımları atmanız gerektiği, sizlere sunulan hizmet kapsamında belirlenmektedir. Bu noktada, İŞKUR’da doğru ilanlar açarak firmanız için en uygun adaylarla görüşme şansı elde edebilirsiniz. Bu durum hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İŞKUR Danışmalığı hizmetinden faydalanmanız, firmanızın maddi ve manevi açıdan olumlu etkilenmesini sağlamaktadır. Firmanıza personel alımlarında doğru ilanları açmanız, pozisyona en uygun adaylarla görüşmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle İŞKUR üzerinden açacağınız ilanlarda profesyonel destek alarak personel alımlarında maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile firmanız özelinde İŞKUR‘u doğru ve etkili kullanabilmenizi sağlamaktayız. Bu noktada, güncel verileri kullanmakta ve gelişmelerden haberdar olarak en iyi hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmeti talep ederek firmanıza personel alımlarında kurumsallığı benimseyebilir, personel alımlarını zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her bir firmanın dinamikleri ve ihtiyaçları birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle İŞKUR Danışmanlığı desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.