Finansal Danışmanlık

Biz 1992 yılından bugüne tüm muhasebe uygulamalarının içinde yar alan, sistem ve analiz uzmanlarıyız. Firmanıza ait tüm problemleri teşhis edip, gerekli nokta dokunuşlar ile tüm problemlerinizi çözüyoruz. Detayları öğrenmek ister misiniz?

Nedir?

Finansal Danışmanlık Nedir?

Finansal danışmanlık, mali/finansal yönlerden firmaları sağlıklı hale getirdiğimiz pek çok noktada desteklediğimiz bir danışmanlık türüdür. Pek çok alt çalışmayı bu danışmanlık içerisinde bulma şansınız vardır.
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Finansal Danışmanlık Hizmetini Nasıl Yapıyoruz

  • Mevcut şirket yapısını inceliyoruz,
  • Firmanızın sistemlerini analiz ediyoruz,
  • Firmanızın satın alma şekillerini analiz ediyoruz,
  • Alıcı ve satıcıların durum analizlerini yapıyoruz,
  • Şirketinizin hedef şirket araştırması, sektör analizini yapıyoruz,
  • Şirketin vergi ve finansal durumunu analiz ediyoruz,
  • Şirketin değer analizi yapıyoruz,

Finansal Danışmanlık Hizmetleri

Hizmetimizin adı danışmanlık olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.
1.

Ekibi Geliştirme

Finansal danışmanlık yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Danışmanlık desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Hizmetimizin adı danışmanlık olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Finansal Danışmanlık Hizmetleri İle Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Finansal danışmanlık, firmanızın mali durumunun analiz edilmesi ve gelecek planlarının yapılması adına önemli bir hizmet türüdür. Çok yönlü bir şekilde hizmet sunarak firmanızın efektif bir şekilde hizmet sunmasına destek olmaktayız. Bu noktada, sürecin her aşamasını planlamakta ve süreç içerisinde yaşayabileceğiniz sorunları yenilikçi şekilde çözümlemekteyiz.

Hedefimiz yalnızca danışmanlık hizmeti vermek olmadığı için ekibiniz geliştirmenize de destek olmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında, gerçekleştirdiğimiz çalışmaların tamamını raporlamakta ve kazanımlarınızı net bir şekilde görebilmenizi sağlamaktayız.
Firmanızın ilerlemesi, satın alma ve giderlerin de artmasına neden olduğu için finansal danışmanlık hizmetinden yararlanmanız, finansal anlamda şirketinizi çok daha iyi analiz etmenizi mümkün kılmaktadır. Firmanızın gelişmesi ile birlikte finansal planlamalarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizlere uzman ekibimizle birlikte hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Firmanızı ve firma hizmetlerinizi analiz etmekte olup bu sayede sürecin nasıl şekillenmesi gerektiğini de belirlemekteyiz. Bu noktada, her aşamada özel bir çalışma sergilemekte ve sürecin en iyi şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde finansal büyümeyi doğru bir şekilde kurgulayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Finansal Danışmanlık Hakkında Diğer Detaylar

Finansal danışmanlık hizmetimiz hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Firmalar yıllar içinde satış hasılatlarını büyüttükçe daha fazla satın alma ve giderler yapmak zorundadır. Daha fazla hammadde ve/veya ürün almak stok maliyetlerini arttırdığı gibi, firmanın mevcut altyapısını(sistemlerini) zorlamaya başlar. Firma yöneticileri bu gibi durumlarda finansman desteği alarak gerekli iyileştirmeler yapmak mecburiyetinde kalır. Bu da firmaya ek maliyetler katar. Tabii ki ek maliyetlerde üretim/tedarik fiyatlarını arttırır. En sonunda da ürün/mal maliyetleri arttığından satış fiyatlarına zam yapmak mecburiyetinde kalırlar. Bilindiği üzere küresel fiyatlar piyasalara hakimdir. Bu sebepten istenen karlılıkları fiyatlara yansıtmak mümkün de değildir. Sonuç büyüdüm derken karlardan fedakarlığa sebebiyet verir. İşte bu gibi bir kısır döngüye girmeden öncesinde, finansal büyümenin de doğru kurgulanması gerekir. Bu sebeple şirketler, finansal danışmanlık desteğine ihtiyaç duymaktadırlar.

Firmanızın sistemlerinde gerekli düzenlemeler yaparak, en az iyileştirme maliyeti ile sağlıklı büyümeye devam edebilirsiniz. Stoklarınızı hızlı bir şekilde satışa dönüştürmek, giderlerinize hakim olmak, maksimum kazanca kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla maliyetin azaldığı, hızlı şekilde gelir elde edildiği bir danışmanlık metoduyla maddi faydaları hızlı şekilde elde edebilirsiniz.

Biz kendimize güveniyoruz. Sizin de bize güveneceğinizi biliyoruz. Biz, sizin tüm bilgilerinizi gizlilik ilkesi gereği yapılan sözleşme ile kanuni bağlayıcılığı olan maddeler ile koruyoruz. Biz kurulduğumuz günden bugüne kadar her daim güvenilir olduk.    

Mali işlemlerinizi yapabilmek için Türkiye’de gerekli tüm izinlere sahibiz. Uzman, güvenilir çalışanlarımız ile dijital sistemlerimiz, profesyonel olarak sunacağımız hizmetler için kurulmuştur. Yüzlerce partner ile çalışmaktayız. İhtiyaçlarınızı biliyor, çözmek için hizmet veriyoruz. 

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları farklıdır. Bu sebeple danışmanlık desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.