SGK Teşvik Danışmanlığı

SGK Teşvik Danışmanlığı, firmaların SGK’dan yararlanabilecekleri teşvik başlıkları konusunda firmalara destekte bulunmayı gerektiren bir hizmet türüdür.

Nedir?

SGK Teşvik Danışmanlığı Nedir?

SGK Teşvik Danışmanlığı, firmaların SGK’dan yararlanabilecekleri teşvik başlıkları konusunda firmalara destekte bulunmayı gerektiren bir hizmet türüdür. Firmalar, her ay belirli kriterleri yerine getirmeleri durumunda SGK teşviklerinden faydalanabilmektedir. Fakat bu noktada, sürecin etkili bir şekilde yönetilmesi ve firmanın hangi teşviklerden yararlanabileceğinin belirlenmesi oldukça önemlidir. Yenilikçi hizmet anlayışımız ve uzman ekibimizle sizlere SGK Teşvik danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizle ilgili detaylı bilgi edinmek ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

SGK Teşvik Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Firmanızın sunduğu hizmet türünü analiz ediyoruz.
  • SGK teşviklerinden hangilerinden yararlanabileceğinizi belirliyoruz.
  • Hangi teşvikin firmanız için yüksek kâr ve verimlilik sağlayacağını analiz ediyoruz.
  • Teşvikten yararlanabilmeniz için yapmanız gerekenleri belirliyoruz.
  • Sürecin her aşamasında profesyonel ve sistemli bir hizmet anlayışı benimsiyoruz.
  • Konuyla ilgili yenilikleri yakından takip ediyoruz.
  • Uzman ekibimizle birlikte firmanız için en uygun teşvikten yararlanabilmenizi sağlıyoruz.
  • Hatasız ve verimli bir şekilde teşvik hizmetine başvurmanızı sağlıyoruz.
  • Firmanızın, SGK teşvikleriyle kendisini geliştirmesine destek oluyoruz.
  • Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

SGK Teşvik Danışmanlığı Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı SGK Teşvik Danışmanlığı olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

SGK Teşvik Danışmanlığı, firmanızın SGK teşviklerinden en iyi şekilde yararlanabilmesini sağlayan bir hizmet türü olarak dikkat çekmektedir. SGK, firmalara çeşitli şartları karşılamaları durumunda teşvik sunmaktadır. Bu teşvikler, firmanın çok daha efektif bir şekilde faaliyet göstermesine destek olmaktadır. Uzman ekibimiz, profesyonel hizmet anlayışımı ile sizlere SGK teşvik danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Hizmetin her bir aşamasında kurumsallığı ön plana tutmakta ve firmanızın SGK teşviklerinden en doğru şekilde yararlanmasını sağlamaktayız. Finansal açıdan çok daha iyi bir konumda yer alabilmeniz için kullanabileceğiniz farklı seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan biri olan SGK teşvikleri, çeşitli şartları yerine getirmeniz durumunda sizlere sunulmaktadır.

Bu noktada, firmanız için en iyi ve en doğru teşvikin hangisi olduğunu belirlemeniz büyük bir önem taşımaktadır. Uzman ekibimizle sizlere sunmuş olduğumuz SGK Teşvik Danışmanlığı ile firmanız için uygun olan teşvikin hangisi olduğunu belirlemekteyiz. Bu noktada, oldukça dikkat çeken çalışmalar gerçekleştirmekte ve teşvikleri analiz etmekteyiz.

Gerekli çalışmaları ve analizleri gerçekleştirdikten sonra hangi teşvikin finansal durumunuza olumlu etkide bulunduğunu belirlemekteyiz. Süreç içerisinde sizlerle diyalog halinde olduğumuz için süreç bilgilendirmesini zamanında yapabilmekteyiz. Bu bağlamda gerekli görüşmeler sonrasında uygun olan SGK teşvikinden yararlanabilmeniz için sizlere yol göstermekteyiz.

1.

Ekibi Geliştirme

SGK Teşvik Danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

SGK Teşvik Danışmanlığı desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

SGK Teşvik Danışmanlığı Hakkında Diğer Detaylar

Bordro & Özlük Hizmetleri hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

SGK Teşvik Danışmanlığı, firmanızın finansal açıdan istediğiniz konumda yer alabilmesine olumlu katkıda bulunmaktadır. Planlı ve sistemli hizmet anlayışımız ile firmanız için en doğru hizmeti sunmaktayız. Firmanız için sunulan teşviklerden yararlanmanız maddi tasarrufu da beraberinde getirmektedir. Dolayısıyla SGK teşviklerinin analizi ve teşviklerden yararlanılması noktasında profesyonel çalışma her zaman önemlidir.

SGK teşvikleri, istediğiniz çalışmaları çok daha düşük maliyetli yapmanıza katkıda bulunur. Dolayısıyla sizlere sunulan teşviklerin her biri, maddi tasarruf elde etmenizi sağlayacaktır. Profesyonel bir hizmet süreci ile sizlere SGK teşvikleri danışmanlığını sunmakta ve firmanız için uygun teşviklerden zahmetsizce yararlanmanızı sağlamaktayız.

Yasal prosedürlere hâkim olduğumuz ve uzman bir ekiple çalıştığımız için SGK Teşvik Danışmanlığı noktasında sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Bu bağlamda, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından sağlanan teşviklerden yararlanabilir, uzman görüş ile sürecin sistematik bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayede hem personel tasarrufu hem de maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Her bir firmanın dinamikleri ve gereksinimleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle SGK Teşvik Danışmanlığı desteğimizin ücretlendirilmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.