Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı

Vergi denetim ve vergi danışmanlığı hizmeti için güncel mevzuatı ve yasayı göz önünde bulundurarak etkili kararlar alıyor ve şirketlere sunuyoruz.

Nedir?

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı Nedir?

Mevzuatların birçok çeşide ve yoruma açık düzenlemelere sahip olması, şirketlerin vergiyi ödeme sürecini zorlaştırmaktadır. Bu durum ise vergisel risklerin artmasına ve çeşitli cezai yaptırımların oluşmasına sebep olmaktadır. Şirketlerin indirim, istisna ve muafiyet gibi işlemlerden yararlanamaması; onlara verilen teşvikleri kaçırmalarına yol açmaktadır. Vergi danışmanlığı ile şirketinizin vergisel yükümlülüklerini doğru şekilde yerine getirebilir ve çeşitli avantajları yakalama imkanına kavuşabilirsiniz.
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

 • Kurumsal vergisi ve gelir vergisi beyannamesi,
 • Vergi stopajı,
 • Katma değer vergisi (KDV), Özel tüketim vergisi, Damga vergisi, KKDF ve BSMV gibi işlemlerden alınan vergilerin iadesi ve mahsup işlemleri,
 • Veraset, intikal ve emlak vergisi,
 • Şirkete yatırım teşvikleri,
 • Vergisel denetim ve revizyon,
 • Bireysel vergi hizmeti,
 • Vergi teşviki, istisnası, indirimi ve vergi muafiyeti ile ilgili işlemler,
 • Vergi uyuşmazlığı ve bu konuda açılan davalar için danışmanlık,
 • Spesifik konuların incelenmesi ve araştırılarak bilgi verilmesi,
 • Vergi planlaması yapmak ve şirket yapılandırması sağlamak.

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı İle Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Vergi denetimi ve danışmanlığı hizmetimiz ile, muhasebe kayıtlarını ve vergi hesaplamalarını güncel mevzuata uygun bir şekilde denetliyoruz. Bu danışmanlık hizmeti sayesinde, yanlış yapılan vergi uygulamalarını tespit ediyor ve düzeltiyoruz. Ayrıca, tespit ettiğimiz vergi planlamalarımızı, firma yönetimine sunarak işlerinde fayda etmelerini sağlıyoruz. Firmanızın indirim, istisna ve muafiyet gibi işlemlerden yararlanmasını sağlıyor ve verilen teşvikleri kaçırmanızı önlüyoruz.

Ayrıca, şirketinizin vergisel yükümlülüklerini uygun bir şekilde yerine getirmelerini ve avantajlardan yararlanmasını sağlıyoruz. Şirketiniz için son derece önemli bir kaynak olan KDV iadesi işlemlerini, etkili ve verimli bir şekilde yürütüyoruz.

1.

Ekibi Geliştirme

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı Hakkında Diğer Detaylar

Vergi Denetim & Vergi Danışmanlığı hizmetimiz hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Mevzuatın sürekli değişmesi ve çok çeşitli olması, vergiye olan yükümlülüklerinde değişmesine neden olmaktadır. Bu durum ise, vergisel risklerin ortaya çıkmasına ve cezai yaptırımların uygulanmasına yol açmaktadır. Bazı durumlarda ise şirkete vergi istisnası, vergi muafiyeti, vergi indirimi gibi avantajlar sağlanmaktadır. Bu bilgilerden habersiz olan şirket ise bu fırsatları kaçırmaktadır. Bu noktada vergi denetim ve danışmanlık hizmeti, bu tür hak ve yararlarınız konusunda sizleri bilgilendirmektedir.

İşletmelerin indirim, istisna ve muafiyet gibi işlemlerden yararlanamaması; onlara verilen teşvikleri kaçırmalarına yol açmaktadır. Vergi danışmanlığı ile şirketinizin vergisel yükümlülüklerini doğru şekilde yerine getirebilir ve çeşitli avantajları yakalama imkanına kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, vergi iadesi işlemleri ile işletmeniz için önemli bir kaynak olan iadeyi alabilirsiniz.

Vergi yasası, mevzuatı ve diğer uygulamalar konusunda elde ettiğimiz bilgiler ve uygulamalar ile sizlere; etkili ve güvenilir kararlar almanız konusunda öncülük ediyoruz. Etkili bir şekilde yürüttüğümüz denetim ile yanlış vergi uygulamalarını tespit ediyoruz ve sizleri çeşitli yaptırımlardan koruyoruz.

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları farklıdır. Bu sebeple danışmanlık desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.