Bordro & Özlük Hizmetleri

Bordro & Özlük hizmetleri; personele dair bordrolama, mevzuata uygun bildirgeler hazırlama, raporlama, belgelendirme işlemidir.

Nedir?

Bordro & Özlük Hizmetleri Nedir?

Bordro & Özlük hizmetleri; personele dair bordrolama, mevzuata uygun bildirgeler hazırlama, raporlama, belgelendirme işlemidir. Bu nedenle firmalar açısından Bordro & Özlük hizmetleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Hizmet tanımı geniş olduğu için işlemlerin planlı ve sistematik bir şekilde yapılması gerekmektedir. Oluşturulan raporlarda mevzuata uygun önemlidir. Uzman ekibimiz ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile birlikte firmanızda çalışmakta olan tüm personelin gerekli işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetin detaylarını öğrenmek ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Bordro & Özlük Hizmetleri Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Yerel kanunlara ve mevzuata göre iş sözleşmelerinin oluşturulmasını sağlıyoruz.
  • Değişken maaş ve sigorta bilgisine göre çalışanların bordrolarını hazırlıyoruz.
  • Yasal sosyal sigorta raporlarını uzman ekibimizle birlikte hazırlıyoruz.
  • Yasal belgelerin sistematik bir şekilde arşivlenmesini sağlıyoruz.
  • Maaş bütçeleri de dahil olmak üzere aylık ücret yönetim raporlarının hazırlanmasına destek oluyoruz.
  • Yasal işe alım ve çıkış işlemlerini yapıyoruz.
  • Ödeme işlemleri için bankanın bilgilendirilmesini sağlıyoruz.
  • Çalışanın işten çıkarılması durumunda tazminat hesaplarını hazırlıyoruz.
  • Sistem kurtarma prosedürleri ile birlikte bordro verilerinin güvenliğini sağlıyoruz.
  • Sürecin her aşamasında yenilikçi hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Bordro & Özlük Hizmetleri Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı Bordro & Özlük Hizmetleri olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Bordro & Özlük hizmetleri, farklı bileşenlerden meydana gelen çok önemli hizmet alanlarından bir tanesidir. Yeni başlayan personelin işe giriş evraklarının hazırlanması, maaş bordrosunu yasal bir şekilde düzenlemek, personelin işten ayrılması sürecine kadar özlük haklarını takip etmek gibi hususların her biri; hizmet kapsamında yer almaktadır.

Uzman ekibimizle birlikte sürecin başından sonuna kadar sizlere destek olmaktayız. Sürecin herhangi bir noktasında sorun ortaya çıkması durumunda gelişmiş iletişim araçlarımız sayesinde sizlerle etkili iletişim gerçekleştirmekteyiz. Sistemli bir şekilde Bordro & Özlük hizmetleri sunarak firmanızın çok daha efektif çalışmasını sağlamaktayız.

Temel olarak firmanız çalışanlarının her biri için özlük ve bordro dosyaları hazırlamaktayız. Bunun yanı sıra personelin yasal hakları ve mesai çalışma saatlerine dayanarak maaş bordrosunu profesyonel bir şekilde oluşturmaktayız. Fazla ya da eksik çalışma sürelerinin oluşması durumunda bu durumun nedenlerini araştırma ve gerekli analizlerimizi yapmaktayız.

İşten ayrılma gibi bir durumda, personelin gerekli belgelerini hazırlamaktayız. Her bir aşamada planlı ve sistematik bir çalışma sistemi içerisinde olduğumuz için sürecin istenilen şekilde devam etmesini sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde firmanız faaliyetlerini etkili ve sistemli şekilde devam ettirebilmektedir.

1.

Ekibi Geliştirme

Bordro & Özlük Hizmetleri danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Bordro & Özlük Hizmetleri desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Hizmetimizin adı Bordro & Özlük Hizmetleri olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular

Bordro & Özlük Hizmetleri Hakkında Diğer Detaylar

Bordro & Özlük Hizmetleri hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Bordro & Özlük hizmetleri, firmanız için gerekli duyacağınız en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Çalışanların bordro ve özlük dosyalarının sorunsuz bir şekilde hazırlanması, çalışan ile firma arasındaki bağın güçlenmesini sağlayacaktır. Bu nedenle sizlere uzman ekibimizle sunduğumuz hizmetler ile birlikte çalışanın işe girişinden çıkışına kadar bütün süreçlerinin profesyonel bir şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz.

Bordro ve özlük dosyalarının zamanında hazırlanmaması ya da hatalı bilgileri içermesi, firmanıza maddi açıdan olumsuz bir etkide bulunacaktır. Bu nedenle Bordro & Özlük hizmetleri oldukça önemlidir ve finansal açıdan da iyi bir konumda bulunmanıza katkıda bulunur.

Firmanız çalışanlarının hem özlük hem de bordro dosyalarının profesyonel bir şekilde hazırlanması adına uzman ekibimizle birlikte önemli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sürecin başından sonuna kadar kurumsal hizmet anlayışımız özelinde faaliyette bulunmaktayız. Sizlerle sürekli iletişim halinde olduğumuz için sürecin herhangi bir aşamasında meydana gelen sorunları zamanında çözümlemekteyiz.

Her bir firmanın dinamikleri ve ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Dolayısıyla Bordro & Özlük hizmetleri desteğimizin ücretlendirilmesini firmaya özel şekilde yapmaktayız.