KDV&ÖTV İadesi

KDV&ÖTV İadesi, firmaların ödemiş oldukları KDV ve ÖTV’nin Maliyet Bakanlığı tarafından tespit edilen hususlara göre mahsuben veya nakden iade edilmesidir.

Nedir?

KDV&ÖTV İadesi Nedir?

KDV&ÖTV İadesi, firmaların ödemiş oldukları KDV ve ÖTV’nin Maliyet Bakanlığı tarafından tespit edilen hususlara göre mahsuben veya nakden iade edilmesidir. Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sizlere hizmet sunmakta ve süreç içerisinde en başarılı adımların atılmasını sağlamaktayız. KDV&ÖTV İadesi kapsamında, hangi durumlarda iade talebinde bulunabileceğiniz konusunda destekte bulunarak firmanızın finansman yönetimini çok daha efektif bir şekilde yapabilmenizi sağlamaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin detaylarını öğrenebilirsiniz.
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

KDV&ÖTV İadesi Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Daha önce KDV iadesi talebinde bulunmayan şirketlerde sistemin kurulmasını sağlıyoruz.
  • İadeye konu olan tutarları en doğru şekilde hesaplıyoruz.
  • KDV iadesine konu olan listeleri, uzman ekimiz ile ayrıntılı bir şekilde hazırlıyoruz.
  • KDV iadesine yönelik mahsus taleplerin uygulanabilmesine yönelik profesyonel destek sunuyoruz.
  • ÖTV mükelleflerinin uygulama süreçlerini kontrol ediyoruz.
  • Risk ve fırsat analizlerini yapıyor ve yaptığımız analizlere yönelik kurumsal çalışmalarda bulunuyoruz.
  • Araçlara ilişkin KDV iadesi işlemlerinin tasdikini sağlıyoruz.
  • Mükellefler ile sağlıklı iletişim kuruyoruz.
  • Sürecin her aşamasında profesyonel hizmet anlayışı kapsamında önemli adımlar atıyoruz.
  • Mükelleflerin sorunlarını en iyi şekilde analiz ederek bu sorunlara yönelik planlamalar gerçekleştiriyoruz.

KDV&ÖTV İadesi Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı KDV&ÖTV İadesi Hizmeti olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

KDV&ÖTV iadesi, firmanız açısında oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Finansal yönetimi en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için çalışmalarda bulunmakta ve KDV ile ÖTV iadesine hangi durumlarda başvurabileceğinizi sizlere açıklamaktayız. Gerçekleştirmiş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile birlikte yorucu ve karmaşık işlemlerin yer aldığı sürecin en iyi şekilde çözümlenmesini sağlamaktayız.

KDV ve ÖTV iadesine başvurabileceğiniz hususları açıkladıktan sonra vergi dairesinden iade alabilmeniz için hazırlık sürecine dahil olabilmenizi mümkün kılmaktayız. Uzman ekibimiz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini öncelemekte ve bu sayede yaşadığınız sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamaktayız.

KDV ve ÖTV iadeleri sırasında kimi zaman çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu durum, şirketlerin finansal açıdan olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmasına neden olabilmektedir. Bu noktada, süreç içerisinde herhangi bir sorun çıkmaması adına planlı bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. KDV&ÖTV iadesi sürecinin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Uzman ve deneyimli ekibimiz ile KDV ve ÖTV iadesi noktasında çağa uygun hizmet anlayışıyla firmanıza danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Yenilikçi ve teknolojik çözümleri kullanarak sürecin hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sonlanmasını sağlayarak iadeyi en kısa sürede almanıza destek olmaktayız.

1.

Ekibi Geliştirme

KDV&ÖTV İadesi Hizmeti danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

KDV&ÖTV İadesi Hizmeti desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

KDV&ÖTV İadesi Hizmeti Hakkında Diğer Detaylar

Bordro & Özlük Hizmetleri hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

KDV ve ÖTV iadesi, firmanızın finansal açıdan olumsuz etkilere maruz kalmasına neden olabilmektedir. Bu noktada, hangi durumlarda KDV ve ÖTV iadesi alabileceğinizi bilmeniz, yaşadığınız olumsuzluklardan en kısa sürede kurtulabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Uyguladığınız KDV ve ÖTV oranlarının doğru olmaması, finansal açıdan istemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle KDV&ÖTV iadesi hakkınızın bulunuyor olması, mali açıdan istediğiniz konumda yer almanıza destek olacaktır. Bu bağlamda, sürecin nasıl işlediğini bilmeniz ve süreç ile ilgili atabileceğiniz adımlarında farkında olmanız bir hayli önemlidir.

Uzman ekibimiz ve yenilikçi çözüm anlayışımız ile birlikte firmanızın KDV&ÖTV iadesi noktasında hangi adımları atabileceğine dair sizlere bilgilendirmelerde bulunmaktayız. Sürecin her aşamasında, sizlerle diyalog halinde bulunmakta ve sürecin hızlı bir şekilde sonlanmasını sağlamaktayız.

Firmanın dinamikleri, ihtiyaçları birbirinden farklı olduğu için KDV&ÖTV iadesi hizmetimizin ücretlendirmesinde de farklılıklar oluşabilmektedir. Bu noktada, hizmetimizin ücretlendirilmesini firmaya özel şekilde belirlemekte olup profesyonel bir hizmet anlayışı ile işlemlerin kısa sürede etkili bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.