SGK Danışmanlığı

SGK Danışmanlığı, Sosyal Güvenlik Mevzuatı kapsamında gerekli bilgilerin firmalara sunulmasını sağlayan bir hizmet türüdür.

Nedir?

SGK Danışmanlığı Nedir?

SGK Danışmanlığı, Sosyal Güvenlik Mevzuatı kapsamında gerekli bilgilerin firmalara sunulmasını sağlayan bir hizmet türüdür. Firmaların SGK ile ilgili gerekli hususları öğrenebilmesi, firma faaliyetlerinin çok daha profesyonel bir zeminde ilerlemesini sağlamaktadır. Sosyal güvenlik bağlamında, firma uygulamalarının mevzuata uyumlu olup olmaması başta olmak üzere birçok hususu değerlendiren uzman ekibimiz; çalışmalarını kurumsal bir şekilde sürdürmektedir. SGK Danışmanlığı hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

SGK Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Firmanıza özel ihtiyaçları tespit etmekte olup bu konudaki analizlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
  • Firmanızın içinde bulunduğu sektör dahilinde, firmanıza özel çözüm önerileri sunuyoruz.
  • Firma uygulamalarınızın mevzuata uyumlu olup olmadığını denetliyoruz.
  • Verimli ve doğru planlama yapıyor, SGK teşvik fırsatlarından yararlanabilmenizi sağlıyoruz.
  • Sosyal Güvenlik Mevzuatının karmaşık yapısını anlayabilmenizde sizlere uzman ekibimizle birlikte destek sunuyoruz.
  • Firmanızın hazırlayacağı Sosyal Güvenlik konularıyla ilgili metinleri inceliyor ve gerekli katkıları sağlıyoruz.
  • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarıyla ilgili taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.
  • Doğru planlama yapıyor, teşviklerden yararlanarak maddi tasarruf elde etmenizi sağlıyoruz.
  • Sosyal Güvenlik mevzuatı uygulamaları alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla sizlere destek oluyoruz.
  • Sürecin her aşamasında, gerekli bilgilendirmeleri sizlere yaparak süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

SGK Danışmanlığı Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı SGK Danışmanlığı Hizmetli olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Sosyal Güvenlik’e dahil olan konuların her biri firmalar açısından oldukça önemlidir. Sosyal Güvenlik Mevzuatının sık sık değişmesi ve mevzuat içerisinde yer alan bilgilerin karmaşık olması, firmaların uzman desteğine başvurmasını zorunlu kılabilmektedir. Firmanızın çalışmalarını Sosyal Güvenlik Mevzuatına uygun bir şekilde yapabilmesi için profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bu kapsamda, firma uygulamalarınızın mevzuata uygunluğunu test etmekte olup bu konuda çeşitli analizler gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmanız özelinde riskleri doğru yönetebilmeniz için SGK Danışmanlığı dahilinde uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız. Sürecin her aşamasında, sizlerle sağlıklı iletişim kurarak sürecin sorunsuzca tamamlanmasına destek olmaktayız.

Sosyal Güvenlik Mevzuatı konusunda deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve teknolojik araçları kullanabilecek çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Böylelikle uygulamalarınızı SGK’ya uygun bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamakta ve yaşanabilecek sorunlar için yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz.

Firmanıza özel ihtiyaçları belirleyerek hızlı ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca sektörlere özel uzmanlaşma ile çözüm önerileri sunarak firmanızın etkili ve sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek olmaktayız. Bunun yanı sıra SGK teşviklerinden yararlanabilmeniz için kılavuzluk etmekteyiz.

1.

Ekibi Geliştirme

SGK Danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

SGK Danışmanlığı desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

SGK Danışmanlığı Hizmeti Hakkında Diğer Detaylar

SGK Danışmanlığı hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

SGK Danışmanlığı, firmaların işlemlerini Sosyal Güvenlik Mevzuatına uygun şekilde sürdürebilmesi adına oldukça önemlidir. Mevzuatın içeriğinde sık sık değişiklikler olması nedeniyle mevzuatın içeriği hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmakta ve uygulamalarınızı mevzuat maddelerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilmenize destek olmaktayız. Bu hususların tamamı, SGK Danışmanlığı’na neden ihtiyaç duyulduğunu belirlemektedir.

Sosyal Güvenlik Mevzuatına aykırı her bir uygulama, firma açısından çeşitli risklerin doğmasına neden olmaktadır. Bu durum, denetimler sırasında çeşitli yaptırımların doğması ve firmanın maddi zarara uğramasına sebebiyet verebilmektedir. SGK Danışmanlığı ile Sosyal Güvenlik Mevzuatının maddeleri ve bu maddelere uygun şekilde uygulama gerçekleştirilmesi mümkün olduğu için firmanız maddi açıdan çeşitli risklerden korunmuş olmaktadır.

Uzman ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile firmanız için en iyi hizmeti sunmaktayız. Bu noktada, süreç planlamasını efektif şekilde yapmakta ve firma uygulamalarınızı Sosyal Güvenlik Mevzuatına uygun şekilde gerçekleştirmenize destek olmaktayız.

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bu sebeple SGK Danışmanlığı desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.