Türkiye'de Şirket Kurmak

Türkiye’de şirket kurmak için gereken tüm hukuksal ve muhasebesel süreçlerde yanınızdayız! 1992 yılından bugüne pek çok firmanın kuruluşunu yaptık, sıradaki siz olabilirsiniz.

Nedir?

Türkiye'de Şirket Kurmak Neden Avantajlı?

Türkiye gelişmekte olan ülkeler arasında ilk beşte olan bir ülkedir. Yaşadığınız kendi ülkenizde iş gücü maliyetlerinin arttığını biliyoruz. Türkiye’de parasal kur farlılıklarından kaynaklanan iş gücünün sizin ülkenize ve/veya diğer ülkelere göre daha az maliyetli olduğunu da biliyoruz. Pandemi ile birlikte gelişen uzaktan çalışma kültürüyle birlikte insan kaynağını yaşadığınız yerden farklı bir lokasyonda yönetebilme imkanı ortaya çıkmıştır. Türkiye nitelikli insan kaynağını istihdam etmek için en doğru ülkelerden birisidir.
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Türkiye'de Şirket Kurma Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Türkiye Ticaret kanunlarına göre, size en uygun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak firma modelini belirleyip kuruyoruz,
  • Türkiye sosyal sigorta kanunlarına göre, işgücü girişlerinizi yapıp mali yapınıza göre resmileştiriyoruz,
  • Türkiye’de çalışma arkadaşları bulamıyor iseniz, yazılım, SEO, pazarlama, dijital reklam partnerleri sağlıyoruz,
  • Firmanızın tüm mali işlemlerini gerçekleştiriyor, her türlü vergi işlemlerinizi takip ederek, ödemelerinizi zamanında yapıyoruz, 
  • Türkiye’deki yatırım teşviklerini firmanıza uyguluyoruz,
  • Türkiye’deki firmanızdan kendi ülkenizdeki firmanıza fatura kesmenize yardımcı oluyoruz.
  • Kesilen bu faturayı kendi ülkenizde gider olarak kullanmanızı sağlıyoruz,
  • Türkiye’de bulunmasanız bile sizin adınıza gerçekleştirmek için, gerekli tüm işlemleri planlayıp, organize edebiliyoruz.

Türkiye'de Şirket Kurulum Hizmeti

Hizmetimizin adı danışmanlık olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.
1.

Ekibi Geliştirme

Danışmanlık yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Danışmanlık desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Türkiye'de Şirket Kurulum Hizmeti İle Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Türkiye’de şirket kurulumu, çeşitli bileşenlere sahip olduğu için sürecin her aşamasında profesyonel destek alınması çok önemlidir. Yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de şirket kurabilmeleri için yasalar tarafından belirlenen şartları karşılaşması gerekmektedir. Bu noktada, uzman ekibimizle birlikte şirket kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

Türkiye’nin hangi noktasında şirket kurmak istiyorsanız eğer, buna göre araştırmalarımızı ve analizlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca şirketiniz türüne göre yasal işlemleri başlatmakta ve her bir adımın yasalara uygun şekilde ilerlemesini sağlamaktayız. Bu noktada, sizlerle sürekli iletişim halinde olduğumuz için süreçle ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız.

Firmanızın hukuksal ve vergisel anlamda doğru yapılandırılması için çalışmalarda bulunmaktayız. Bunun yanı sıra teknolojik imkanlardan yararlanmakta ve kurumsal hizmet anlayışımızla sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.

Sürecin her aşamasında, Türkiye’de şirket kurulumu hakkında aklınıza takılan soruları cevaplandırmakta ve her konuda yenilikçi çözümler geliştirmekteyiz. Ayrıca sahip olduğunuz hak ve yükümlülükler konusunda sizleri bilgilendirmekte olup her adımın yasalara uygun atılmasına destek olmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ile Türkiye’de yatırımlarınızı gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'de Şirket Kurmak İçin Diğer Detaylar

Türkiye'de şirket kurulum danışmanlık hizmetimiz hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Mali işlemlerinizi yapabilmek için Türkiye’de gerekli tüm izinlere sahibiz. Uzman, güvenilir çalışanlarımız ile dijital sistemlerimiz, profesyonel olarak sunacağımız hizmetler için kurulmuştur. Yüzlerce partner ile çalışmaktayız. İhtiyaçlarınızı biliyor, çözmek için hizmet veriyoruz. 

Her bir firmanın dinamikleri, ihtiyaçları farklıdır. Bu sebeple danışmanlık desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.