Serbest Bölge İşlemleri

Serbest bölge işlemleri, serbest bölgelerde yapılacak sınai, ticari ve hizmetlerle ilgili sunulan bir destektir.

Nedir?

Serbest Bölge İşlemleri Nedir?

Serbest bölge işlemleri, serbest bölgelerde yapılacak sınai, ticari ve hizmetlerle ilgili sunulan bir destektir. Serbest bölgeler; genel itibarıyla ülkede geçerli mali, ticari ve iktisadi alanlara yönelik hukuki ve idari düzenlemelerin uygulanmadığı alanlardır. Serbest bölgelerde çeşitli faaliyetlerde bulunulabilmesi için konuda hakkında bilgi sahibi olmak ve yasalara uygun hareket etmek oldukça önemlidir. Uzman ekibimizle ve yenilikçi çözüm anlayışımızla sizlere serbest bölge işlemleri hizmeti sunmaktayız. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Serbest Bölge İşlemleri Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Serbest bölgelerde hangi faaliyetlerde bulunabileceğiniz konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
  • Türkiye’deki serbest bölgeler hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz.
  • Türkiye’deki serbest bölgelerde uygulanan kurallarla ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz.
  • Serbest bölgelerde yapabileceğiniz faaliyetleri değerlendiriyor, analizlerde bulunuyoruz.
  • Serbest bölgede arazilerin kullanımı, yapı ve tesislerin projelendirilmesi konusunda sizlere uzman destek sunuyoruz.
  • Serbest bölgelerde faaliyette bulunabilmeniz için gerekli analizleri yapıyor ve sürecin her aşamasında profesyonel hizmet anlayışını benimsiyoruz.
  • Firmanız özelinde orta ve uzun vadede gelecek planlaması yapmanız konusunda destekte bulunuyoruz.
  • Süreç dahilinde sizlerle iletişim halinde olarak sürecin işleyişi hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz.
  • Serbest bölge faaliyetinden elde edeceğiniz kazanç konusunda çeşitli analizler yapıyoruz.
  • Serbest bölgede firmanız için stratejik öneme sahip faaliyetlerde bulunabilmeniz için sizlere destek oluyoruz.

Serbest Bölge İşlemleri Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı Serbest Bölge İşlemleri olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Serbest bölge işlemleri, firmanız özelinde Türkiye’deki serbest bölgelerde faaliyette bulunabilmenizi sağlamaktadır. Bu noktada, uzman ekibimiz ile sizlere destek olmakta ve serbest bölge işlemleriyle ilgili bilgi edinmenize olanak tanımaktayız. Bu bağlamda, sürecin başlangıcından sonuna kadar gerekli adımları firmanız adına atmaktayız.

Serbest bölgelerin kendine özgü kuralları hakkında sizleri bilgilendirmekte ve kurallara uygun şekilde süreci ilerletmekteyiz. Hangi serbest bölgede nasıl bir hizmet vermek istediğiniz ile ilgili görüş alışverişinde bulunmaktayız. Hizmet türü ve bölgesinin belirlenmesi sonrasında faaliyetlerinize başlamanız için gerekli işlemleri yapmaktayız.

Faaliyetlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sizlere uzman ekibimizle destekte bulunmaktayız. Serbest bölge işlemleri noktasında sizlere sunmuş olduğumuz hizmet, Türkiye’de yer alan serbest bölgelerde en iyi hizmeti sunmanıza destek olmaktadır. Bu bağlamda, süreç dahilinde sizlere süreçle ilgili bilgilendirmelerde bulunmakta ve sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına sağlamaktayız.

Firmanızın serbest bölgelerde faaliyette bulunabilmesi için gerekli belgelere sahip olmanız gerekmektedir. Temin etmeniz gereken belgeler başta olmak üzere sürecin tamamında yasalara uygun şekilde hareket etmenizi sağlamaktayız.

1.

Ekibi Geliştirme

Serbest Bölge İşlemleri danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Serbest Bölge İşlemleri desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Serbest Bölge İşlemleri Hakkında Diğer Detaylar

Serbest Bölge İşlemleri hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Serbest bölge işlemleri hizmeti ile Türkiye’de yer alan serbest bölgelerde faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Serbest bölgelerle ilgili bilgi sahibi olmanız, sürecin başlayabilmesi adına çok önemlidir. Bu nedenle konuyla ilgili uzman desteğine başvurmanız oldukça önemlidir. Uzman ekibimizle birlikte sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmakta ve serbest bölgelerde faaliyetlerde bulunmanıza destek olmaktayız.

Serbest bölge işlemlerinin firmanız açısından pek çok maddi faydası bulunmaktadır. Serbest bölgelerde çeşitli hukuki ve idari düzenlemeler uygulanmadığı için bu bölgelerde firmanız özelinde faaliyetlerde bulunmanız, maddi açıdan çeşitli avantajlarla karşılaşmanız anlamına gelmektedir. Profesyonel hizmet anlayışımız ile birlikte sizlere hizmet sunmakta ve serbest bölgelerde hizmet vermenize destek olmaktayız.

Uzman ekibimiz ile süreci profesyonel bir şekilde yönetmekte ve konu hakkında bilgilendirmeleri sizlere zamanında yapmaktayız. Bu sayede serbest bölgelerde faaliyette bulunmanızı sağlamakta ve sürecin sorunsuz şekilde tamamlanmasına destek olmaktayız.

Her bir firmanın dinamikleri ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bu nedenle serbest bölge işlemleri desteğimizin ücretlendirmesi firmaya özel şekilde belirlenmektedir.