Yabancı Çalışma İzni

Yabancı çalışma izni hizmeti, yabancıların Türkiye’de çalışabilmesi için gerekli hususların yerine getirilmesi için sunulan destektir.

Nedir?

Yabancı Çalışma İzni Nedir?

Yabancı çalışma izni hizmeti, yabancıların Türkiye’de çalışabilmesi için gerekli hususların yerine getirilmesi için sunulan destektir. Bu noktada, yabancıların çalışabilmesi için hangi adımları atması ve firmaların bu konuda ne yapmaları gerektiği, uzman desteğini zorunlu kılan konulardır. Uzman ekibimiz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile firmanız bünyesinde yasal bir şekilde yabancı çalıştırabilmenize destek olmaktayız. Sizlere sunduğumuz yabancı çalışma izni hizmetimizin detaylarını öğrenmek ister misiniz?
2Q==
v1NuVKhdR8ClD8Az+Uvf7y+qA7AAAAAElFTkSuQmCC

Yabancı Çalışma İzni Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

  • Yabancı çalıştırabilmeniz için gerek duyduğunuz belgeler hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz.
  • Çalışan tarafından temin edilecek belgeleri belirliyoruz.
  • Yabancı çalışma iznine dair gerekli şartlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.
  • Yabancı çalışma iznine sorunsuz bir şekilde başvurmanızı sağlıyoruz.
  • Çalışma izin türleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri sağlıyoruz.
  • Yabancı çalışma izninin maliyetini belirliyoruz.
  • Süreç içerisinde atmanız gereken adımları belirliyor, bu adımların profesyonel bir şekilde atılmasına destek oluyoruz.
  • Uzman ekibimizle birlikte firmanız bünyesinde yabancı çalıştırabilmenize destek oluyoruz.
  • İşlemlerin yasaya uygun şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.
  • Sizlerle süreç içerisinde diyalog halinde olarak sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Yabancı Çalışma İzni Hizmeti ile Nelere Katkıda Bulunuyoruz?

Hizmetimizin adı Yabancı Çalışma İzni Hizmetleri olsa da çok yönlü hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yabancı çalışma izni, pek çok bileşenin dahil olduğu bir konudur. Dolayısıyla süreç içerisinde yasalara uygun şekilde adım atılabilmesi için profesyonel bir çalışma sergilenmesi zorunluluk arz etmektedir. Firmanız bünyesinde yabancı çalıştırabilmeniz için gerekli izni ve onayı almış olmanız gerekmektedir. Aksi durumda firmanızda yabancı çalıştırmanız mümkün değildir.

Çalışma izni alabilmeniz için gerekli belgeleri temin etmeniz ve Çalışma Bakanlığı’na başvurmanız gerekmektedir. Bu noktada, uzman ekibimizle birlikte sizlere profesyonel destekte bulunmaktayız. Temin etmeniz gereken belgeleri belirlemekte ve nasıl başvuru yapacağınız konusunda sizleri bilgilendirmekteyiz.

Yabancı çalışma izninde başvuru iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bu konularda sizleri bilgilendirmekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına çalışmada bulunmaktayız. Ayrıca yabancı çalışma izni kapsamında maliyet hesaplaması yapmakta ve bu konuda sizleri bilgilendirmekteyiz.

Çalışma izninin onaylanması durumunda sizlere süreç hakkında bilgilendirmede bulunmaktayız. Alanında uzman, konu hakkında bilgisi bulunan çalışanlarımızla sizlere sürecin her aşamasında destek olmaktayız. Böylelikle firmanız bünyesinde çalıştıracağınız yabancı uyruklu vatandaşlarla ilgili işlemleri yasalara uygun şekilde yapmanızı ve sürecin tamamlanmasını sağlamaktayız.

1.

Ekibi Geliştirme

Yabancı Çalışma İzni danışmanlığı yaparken, yalnızca danışmanlık yapmayı değil ekibinizi geliştirmeyi de hedefleriz.

2.

Etkin Danışmanlık

Yabancı Çalışma İzni desteğimizde, firma içerisinde bir çalışanla çalışıyormuş gibi destek alırsınız.

3.

Raporlama

Yapılan çalışmalar, uygun şekilde raporlandırılır ve kazanımlarınız net şekilde algılanır.

Dilerseniz referanslarımızla iletişime geçebilir ve bizi onlardan dinleyebilirsiniz.

Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Yabancı Çalışma İzni Hakkında Diğer Detaylar

Yabancı Çalışma İzni hakkında merak edilenlerden bazılarını yanıtlıyoruz. Aradığınız cevabı bulamazsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Firmanız bünyesinde çalıştıracağınız yabancı uyruklu vatandaşlar için yasalara uygun işlemler yapmanız oldukça önemlidir. Her şeyden önce çalışanlarınız için yabancı çalışma izni almalısınız. Firmanız ve çalışan için gerekli olan belgeler, süreç dahilinde ne yapılması gerektiği gibi konuların her biri, uzman desteğine ihtiyaç duyulmasına sebebiyet vermektedir. Profesyonel çalışma ile sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir, yasalara uygun hareket edebilirsiniz.

Yabancı çalışma izni hizmetinin maddi ve manevi faydaları bulunmaktadır. Her şeyden önce, süreç dahilinde yanlış adım atmanız; çeşitli cezalarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra uygun maliyetli hizmetten yararlanarak sürecin kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Alanında uzman çalışanlarımız ve kurumsal hizmet anlayışımız ile faaliyette bulunmaktayız. Sürecin her aşamasına hâkim olduğumuz için çalışma izninin alınmasını ve işlemlerin yasalara uygun şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Bu noktada, güçlü iletişim ağımız ile sizlerle daima iletişim halinde olmakta ve süreç hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Bu sayede sürecin beklentilerinizi karşılayacak şekilde tamamlanmasını mümkün kılmaktayız.

Her firmanın dinamikleri ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bu nedenle yabancı çalışma izni desteğimizin ücretlendirmesini firmaya özel şekilde belirlemekteyiz.